sobota, 28 listopada 2015

Ale zabawa!

To był wspaniały andrzejkowy piątek. Drugoklasiści szczęśliwi i przejęci przyszli rano do szkoły, wiedząc, że czeka ich zabawa andrzejkowa. Dziewczynki wystrojone, z wystrzałowymi fryzurami. Niektóre spały na wałkach, aby uzyskać właściwy skręt. Chłopcy eleganccy. Jacek przyniósł wybraną muzykę na dysku zewnętrznym. Próbowaliśmy czy działa już poprzedniego dnia. Jacek przyniósł też kulę dyskotekową, która dawała bajeczne efekty w naszej zaciemnionej sali i wibrowała w rytm muzyki.
Hania przyniosła na pendrive ulubioną muzykę mamy. Przydała się bardzo.
Ola weszła do klasy z talerzem pełnym babeczek.  A w babeczkach ukryte karteczki z wróżbami. Było dużo śmiechu, radości i dobrej zabawy, podczas odczytywania karteczek.
Zosia i Marta przeprowadziły przygotowane przez siebie wróżby.Były też wróżby z butami i konkurs tańca. trudno było wybrać najlepszą parę. Więc zdecydowaliśmy się na remis.
W przerwach między zabawą i wróżbami częstowaliśmy się smakołykami przyniesionymi przez dzieci. Słodkości było tyle, że starczy jeszcze na cały przyszły tydzień.
Dziewczynki  i chłopcy tańczyli do utraty tchu. Bawili się wybornie! Samodzielnie przygotowali salę, nakryli do stołu.  Bardzo cieszy fakt, że tak dobrze nam razem! 
I jeszcze taka mała migawka z zabawy andrzejkowej:

3 komentarze:

 1. Ale Wam zazdroszczę tej kuli dyskotekowej. Bomba. Brawa dla Was za piękną zabawę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ zaradne dzieci! Gratuluję Waszej Pani :)
  U nas w tym roku był Bal Wszystkich Świętych. Zabawa była wspaniała, a "wszyscy święci" przeszczęśliwi ;)
  http://123otomy.blogspot.com/2015/11/bal-wszystkich-swietych.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Umiejętność organizacji godna podziwu. :) Super zabawa! Pozdrawiamy z "Małej Szkoły" w Koninie Żagańskim :)

  OdpowiedzUsuń