wtorek, 16 grudnia 2014

Ile to kosztuje?

Nadrabiam zaległości. I wrzucam relację z kolejnego listopadowego poniedziałku z piktografią. Tym razem pierwszoklasiści znali wartość zakupów i na tej podstawie mieli wskazać cenę poszczególnych owoców. Różne strategie, różne zapisy...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz