sobota, 18 października 2014

ONE, TWO, THREE...CZAS NA JĘZYK ANGIELSKI!!!

         Kilka dni temu dowiedziałam się o ,,Klasowym Pamiętniku''. Pani Beata zachęciła mnie do jego lektury i zaproponowała, że wraz z uczniami możemy się również ,,pochwalić'' naszą pracą na lekcjach języka angielskiego...

        Już przez ponad miesiąc spotykamy się z Pierwszoklasistami na lekcjach języka angielskiego. Dzieci wyruszyły do świata bajkowych wysp na wspaniałą przygodę. Moi mali odkrywcy znają już pierwsze słowa i zwroty w języku angielskim. Spotkaliśmy niezwykłych bohaterów i poznaliśmy fascynujące historie, jednak czeka na nas jeszcze mnóstwo zagadek i nowych przygód.
        W dzisiejszych czasach znajomość języka obcego to sprawa priorytetowa. Ważne jest, aby zachęcić dzieci do nauki języka już w początkowym stadium edukacji. Nasze zajęcia uatrakcyjniane są za pomocą technik aktywizujących, takich jak śpiewanie, rymowanie, zabawy ruchowe. Na zajęciach korzystamy również z wielorakich wizualnych pomocy naukowych, takich jak tablica interaktywna, czy też karty obrazkowe (FLASHCARDS). Zobaczcie sami, jak pracujemy! :)

2 komentarze:

  1. Pięknie! Miło widzieć, jak uczycie się języka angielskiego. Jest tak fajnie, ze chyba sama zacznę przychodzić na lekcje i uczyć się z Wami!

    OdpowiedzUsuń
  2. Widzę, że na angielskim wszystko pracuje, głowa, ręce, a u niektórych nawet nogi. Brawo! pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń